Reference

Michaela Duchoslavová 


"Ester je naprosto skvělá trenérka. Během tréninku mě do posledního cviku kontroluje, abych cvik dělala opravdu tak, jak mám a neničila si tělo. Vždy jsou cviky skvěle rozložené. V případě, že už nemám sil nazbyt, mě nakopne a já to prostě dojedu. 

Mám ji moc ráda a jsem neskutečně vděčná, že jsem ji našla a mám možnost s ní dokonce trénovat. Je to bomba a obrovská motivace. Děkuji, jsem 100% spokojená."

Míša

Klára Šarochová


"S Ester trénujeme už přes rok. Ačkoli mám každý trénink pocit, že hůř už být nemůže, ten malinkatej andílek mi ukáže, že opak je pravdou. A právě kvůli tomu s ní chci trénovat. Protože posouvám moje hranice:)."

KlárkaKristýna Šeflová


"Po opakované snaze zhubnout a začít cvičit jsem se rozhodla, že sama nemám dostatečnou vůli, a že zkusím cvičení s trenérem. Začala jsem cvičit s Ester a bylo to skvělý rozhodnutí.

S Ester se cvičí samo, všechno vždy krásně vysvětlí a předvede. Výsledků na těle si nevšímám jen já, ale i moje okolí. S Ester jsem maximálně spokojená!" 

Kiki


Katy Tasheva


Do fitka jsem chodila vždycky, ale pouze na základní stroje a dělala základní cviky. Nevěděla jsem jak ostatní stroje používat a jak správně cvičit se svou váhou. Ester mi vše ukázala. Trénink s ní není nejlehčí, ale když vidí že to opravdu nezvládáte vždy vám pomůže nebo nabídne podobný cvik v lehčím podání. Nejlepší investice je investice do sebe!


Katy

Adéla Čermáková


„S Ester jsem začala trénovat před necelým rokem. Chtěla jsem zhubnout a naučit se jak cvičit. Rozhodně jsem si vybrala správně, Ester je člověk na svém místě. Motivuje vás k lepším výkonům a posune vaše limity na úplně jinou úroveň. Při každém tréninku mě vybičovala k nemožnému a já odcházela domů s naprosto skvělým pocitem. S její pomocí jsem shodila 10 kg a zpevnila si tělo, ale daleko důležitější je pro mě to, že mě naučila mít cvičení ráda. Ester mi změnila život a já za to budu vždycky vděčná.

                                                             Adél

Tomáš Kraus


S Ester jsem začal cvičit potom, co jsem ji viděl pracovat s klienty všech forem a velikostí. Líbilo se mi, že uměla poradit snad se vším, co jsem potřeboval - jak zhubnout, nabrat svaly, sestavit jídelníček, atp.., byla přátelská a milá, ale zároveň mě dokázala namotivovat a držela nade mnou pevnou ruku. Pokud chcete trenérku, která se vám opravdu bude věnovat a ví, jak správně dělat svou práci, určitě doporučuji si trénink s Ester vyzkoušet.

Tomáš

Veronika Vobořilová


"Spolu s Ester na mém těle pracujeme už skoro rok. Za tu dobu musím říct, že jsem se dostala do formy a vím, že to spolu dotáhneme do naprosté dokonalosti. Ester je profesionální ale na druhou stranu i strašně kamarádská a ochotná vždy vyhovět. Jídelníček mám na míru, který je perfektní. Nemám pocit hladu ale vím, že jim zdravě a vyváženě. Děkuji za tu možnost trénovat a zlepšovat moji postavu právě s tebou."

Verča 

Juli Lukina


Po mnoha letech jsem se konečně odhodlala zaplatit si trenéra a jsem neskutečně ráda, že jsem narazila zrovna na Ester, protože ona je zkrátka úžasná! Ukázala mi, jak se má správně cvičit a jíst, aby byly vidět výsledky. Každá hodina s ní neuvěřitelně rychle utekla. Mám pocit, že se Ester snaží přizpůsobit trénink, tak aby to bylo co nejefektivnější a zároveň, aby se člověk neustále posouval dopředu. Bohužel jsem s Ester cvičila jen pár měsíců kvůli mému odjezdu do zahraničí. Avšak doteď čerpám z toho, co mě naučila. Děkuji ti za vše, Ester!


Julča

Eliška Nedvědová


"S Ester cvičím chvíli, ale jsem nadšená. K posilovně jsem neměla nikdy blízko a chodívala jsem tam spíš za trest. Musím říct, že to je skvělý, když vás někdo kontroluje a vymýšlí neustále nový cviky. Ale hlavně je vám oporou, s Ester to jde skoro samo."

Eliška 

Nikola Jurin


"S Ester jsem začala cvičit na doporučení v březnu 2019. Chtěla jsem se zbavit poporodních kil a trochu dostat tělo do formy. Z pravidla u ničeho moc dlouho nevydržím a nemám moc vůli. S Ester jsme probraly moje problémové partie, očekávání atd. A podle toho mi nastavila tréninky. V průběhu cvičení Vám vše vysvětluje opravuje Vás aby bylo vše opravdu provedeno efektivně. Skoro každý trénink přidává nové cviky a motivuje Vás, takže se opravdu nestane to, že budete cvičit pořád to samé do kola a přestane Vás to bavit. U Ester je opravdu skvělé, že cvičením opravdu žije a rozumí tomu. 

Ester mi také velice pomohla se správným stravováním. Pravidelně chodíme na měření InBody, abychom viděly a mohly porovnat výsledky mé snahy. Cvičíme 3-4 týdně a na každý trénink s ní se opravdu těším. Velké plus je, že je Ester moc milá, příjemná a zároveň má velice profesionální přístup, takže hoďka tréninku s ní opravdu uteče. 

Opravdu jde vidět velká změna! Za 4 měsíce cvičení s Ester a na 80% dodržování správné stravy mám dole 10 Kg!"

Nikča

Petra Jaklová


"Dlouho jsme s kamarádkou přemýšlely nad tím, že bychom začaly cvičit v posilovně, ale nevěděly jsme, jak začít. Na doporučení jsme si vybraly Esterku a opravdu jsme si nemohly vybrat lépe. Chodily jsme dvakrát týdně, takže tomu přizpůsobila tréninky a rozložila cviky na různé partie. Vždy nám vše důkladně vysvětlila a opravovala nás, kdykoli jsme dělaly něco špatně. Nebyly to tréninky, po kterých jsme se nemohly týden hýbat, ale naopak dokázala odhadnout naše možnosti. Díky Ester nás to opravdu začalo bavit a začali jsme chodit častěji a to i během covidu jsme se poprali s videotréninky. Rozhodně doporučuju, je skvělá."

                                                               Peťa

Klára Budínová


Pokud hledáte trenéra, tak Ester je jasná volba. U Ester už jsem pár měsíců a musím říct, že se cítím mnohem lépe, jak fyzicky, tak i psychicky. Trénink je zaměřen přesně na dohodnuté a potřebné partie. Každý cvik mi detailně vysvětlí a popřípadě opraví. A i když zní hodina čistého posilování hrozně, tak s Ester to plyne jako voda a někdy si ani neuvědomuji, že posiluji a přesto jsou poznat výsledky. Takže Ester můžu jedině doporučit."

                                                        Klára 

Veronika Hlavatá


S kamarádkou jsme Ester oslovili s tím, že si na první měsíc cvičení ve fitku vezmeme trenérku, která nás naučí alespoň základy. Od prvního tréninku nás cvičení začalo opravdu bavit a domů jsme chodily vyřízené a nadšené. Každá lekce byla jiná a hodina velmi rychle utekla, navíc jsme se vždy i dost nasmály Hned jsme se rozhodly s Esterkou cvičit dál (nyní již to bude rok) a to i přes Covid, kdy nás dokázala udržovat ve formě díky videotréninkům. Spolupráce s ní byl ten nejlepší nápad, všechno pořádně vysvětlí, stále sleduje, zda cviky děláme dobře a odhadne nám trénink vždy tak akorát. Díky Esterce jsme konečně začaly sledovat výsledky a na cvičení se těšit. A navíc je to opravnu hrozně fajn milá holka.


                                                               Verča

Andrea Květoňová


"Ester jsem poznala jako trenérku skupinových lekcí zaměřených na posílení centrální části těla. 

Stejně jako tam, tak i v individuálním tréninku se Ester zaměřuje na technicky perfektní provedení každého cviku. Přesně ví, proč - komu - jaký cvik doporučuje a v jakých sériích, s jakou zátěží. Ester plně respektuje a podporuje v dosahování individuálních cílů svých klientů. Co mi maximálně vyhovuje, je komplexní přístup Ester k člověku a jeho tělu, dávající pozornost jak kvalitnímu cvičení, tak i zdravému a vyváženému stravování. Velmi inspirativní a motivující mi přijde, že Ester dělá to, čím i sama žije a co ji samotnou baví. Z jejích výsledků a výsledků klientů je to také jasně cítit a vidět. Ester je v trénování velmi profesionální i pokud jde o komunikaci - jasnou, včasnou, dokáže doporučit či předat návazné kontakty na další související služby. Např. jsem se skrze ní dostala k trenérské škole, kterou jsem nakonec i sama absolvovala. Včas umí pomoct, povzbudit, upozornit na chyby. Osobní trenérka je prostě pro mne výborná v mnoha ohledech! :-)"

Any


Edita Kováříková 


" Ester je skvělá trenérka, která mi vždy připraví trénink ušitý na míru a profesionálně vysvětlí jak správně cvičit. Zároveň je velmi sympatická, takže se spolu i smějeme a necítím se jako "Alenka v říši divů". Doteď mi cvičení v posilovně nic neříkalo, nevěděla jsem jak na to a nyní se díky Ester donutím se sebou něco dělat a dokonce se na tréninky i těším. Pokud chcete zpevnit a vytvarovat svoji postavu, poradit s jídelníčkem a cítit se fit, tak jedině s Ester, je nejlepší!"


Edita

Eliška Buřičová


"S Esterkou cvičím přesně rok. Mým cílem nebylo zhubnout na kila, ale zpevnit postavu, nabrat fyzičku, upravit si jídelníček a nabrat některé svaly a zaměřit se na dlouhodobou bolest zad. Moje přání Ester přesně vyslyšela a každý trénink na nich společně makáme. Nikdy mě nenapadlo, že mě bude bavit cvičit na strojích a s váhami, o kterých jsem si mohla nechat zdát. Ester postupně posouvá Vaše limity a Vy se tak nenápadně zlepšujete a výsledek vidíte jak na Vašem oblečení, tak Vaše okolí si začne všímat změny postavy. Jsem ráda, že jsem tenkrát Esterku ve fitku oslovila a stala se mou trenérkou a skvělým člověkem, který Vám dodává pozitivní energii."

Eliška

Lukáš Beňo


K Ester jsem se přihlásil z jednoho jediného důvodu. Viděl jsem její tréninky v gymu a líbilo se mi jak se vsemi pracuje na technice. Proto po operaci ramene, to byla víceméně jasnou volbou. A při tréninku se vše potvrdilo. Zaměřili jsme se na techniku, zapojování správných svalových skupin, kdy jsem byl bržděn ve váhách s důrazem na zapojeni těch správných svalu, drženi těla atp. Za mě můžu Ester jedině doporučit, i díky ni jsem se vrátil ke svému oblíbenému vzpírání, crosffitu a zpátky k větším váhám.

Lukáš

Lin Da Le


K Ester chodím cvičit ráda, protože to není jen trenérka, ale i kamarádka. Nepřijdete si k ní čisté zacvičit, ale i pobavit, trénink pak není jak za trest spíš sranda.
Všechny cviky vždycky kontroluje, jestli je dělám správně a vysvětluje co, jak a proč. Jednou jsem šla do fitka cvičit, co mě Ester naučila a správnost cviků mi pochválil procházející trenér! Nemluvě o tom, že jsem se od ní dozvěděla spoustu anatomii těla a jeho fungování.
Po každým tréninku s Ester jsem odcházela se skvělým pocitem ze sebe, jistotou, že jsem měla trénink na 100% a pořádnou bolestí svalů.

Lin

Janka Doláková


Vždy som bola odhodlana nevstupit do fitness centra, pretoze som sa vzdy nejak sustredovala na ostatnych a jak sa na mna budu pozerat ked budem cvicit nieco, co mi nejde resp. neviem jak sa cvici. Nakoniec prisla za mnou kamaratka, ktora mi vnutila jej myslienku a to najat si trenera. Ked mi ukazala Ester, bola vysledkom tvrdej prace, ktorou sa chcem vydat aj ja (viac menej) . Cvicim s Ester uz treti mesiac a som s nou velmi spokojna. Nevsimam si vo fitku nikoho ineho len ju, samozrejme, kym neprejde okolo Dwayne Johnson. Prekvapila ma nad moje ocakavania a to v tom ako pri nej vidim rychly posun, v tom aka je z nej vynikajuca ucitelka a zaroven v tom, ze sa s nou mozem rozpravat o comkolvek. Je to zena do koca aj do fitka♥.

Janka

Markéta Tomášová


Před dvěma lety jsem začala radikálně hubnout a začala do fitka chodit ač jsem mela divný pocit, že na mě budou všichni koukat jak špatně cvičím a co tam dělám . Ze začátku jsem hlavně jela kardio, ale pak jsem se rozhodla, ze by bylo třeba začít s trenérem. Ester ne mě působila mile a sympaticky. I když se mi kolikrát nechce jít cvičit vždycky z tréninku odcházím nabitá energii i když druhý den nemůžu skoro nic nebo když už na tréninku nemůžu, tak prostě ze mě to maximum dostane. Po cca 5 měsících u Ester pociťuji změny. Doufám, že naše spolupráce bude nadále pokračovat.


Markét

Miro


Do posilovny jsem začal chodit v pozdním věku a výsledky nebyly nikde vidět. Rozhodl jsem se vyhledat trenéra, který by mě naučil cvičit, promluvil do jídelníčku, mel vzdělaní a byl sympaticky jako člověk. Po par hodinách jsem věděl, ze Ester byla správná volba, neb mi dodala chuť vůbec chodit do posilovny i pozměnit životosprávu. Tréninky měly na míru šitou strukturu, která vycházela z dopředu domluvených cílů. Nejvíc oceňuji kamarádsky, byť na detail zaměřený přístup, který vám nedovolí cvičit nesprávně. A také 'no nonsense', kdy na mě nikdo nekřičel: 'Jak to, že nezvedneš 140 kg?!' Teď si dávám pozor třeba i na to, jak v práci sedím, cítím se lépe a jako bonus změny komentuje i nejbližší okolí. Best value for money 2020!!

Miro

Monika Vasilová


Niekolko rokov som behavala a cvicila sama vo fitku. Pred par mesiacmi som sa rozhodla oslovit Ester a musim uznat, ze to bolo najlepsie rozhodnutie. Clovek tak zisti, ze vela cvikov, ktore mu pridu jednoduche, cvici technicky uplne zle a moze si len uskodit. Pri Ester som dokazala odburat stres z plneho fitka chlapov (malo zenam je to prijemne), ale co je hlavne, tak za pomerne kratky cas som nabrala silu, schudla tuk a postupne naberame svaly a formujeme postavu. Pochvaluje si to hlavne moj chlap:). Do toho je Ester povahovo mila a prijemna, takze cvicenie s nou nie je len drina, ale aj zabava:).

Monča

Жанна Дудине 


Opakovaně jsem se snažila zhubnout a vrátit se do formy co jsem vždycky měla .Tak se seznamu trenérů jsem si vybrala Ester. Hned na začátku bylo vidět že odpočívat mi nikdy nedá Cely trénink se mnou je od začátku do konce . Vždycky vysvětli každý cvik, na kterých svalech teď pracujeme, vždycky pochopitelně skvěle rozložené )Ester je strašně velká motivátorka i když už nemáte sílu vždycky najde ti správní slova, že bych jste s novou silou začaly pracovat. Já jsem případ který uprostřed svých tréninku dozvěděl se že je těhotny ), ale rozhodla jsem se že nepřestanu k Ester chodiť. A bylo to nejlepší rozhodnutí .! Do 8 měsíce mě trénovala( připravovala cvikamy psychologicky a fyzicky na porod). Byla moc pečlivá , cviky vybírala opatřeně, učila správně dýchat !S Ester jsme byly s miminkem moc spokojeni a určitě po porodu se vrátím k novým tréninkem.

Žáňa

Anna Drahula


Ester, je super trenérka, která tě bude motivovat a dokáže ti pomoct si vybudovat postavu o které sníš. Během tréninku kontroluje jak cvičím a hlavně jestli to dělám tak jak se má. Jsem ráda, že jsem si vybrala tak fajn trenérku, díky ní jsem začala cvičit víc a mít ráda své tělo.

Anička

Jiří Celar


Začít s Ester trénovat bylo jedeno z mých nejlepších rozhodnutí roku 2022. Tréninky jsou skvělé! Zvláště oceňuji procvičování zádových svalů, po kterém se cítím lépe, než po masáži nebo terapii. Vřele doporučuji, a nejen jako novoroční předsevzetí :-)

Radim Anton


Ester mi za 2 měsíce vyléčila záda, která mě bolela rok. Nechci být kulturista, ale jen nebýt houzvička... a je s ní legrace.

Radim

Ilona Peterková


S Ester cvičím už skoro 6 měsíců. Vybrala jsem si ji na základě skvělých doporučení a bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí. Posilovně jsem se vždy vyhýbala, dokud jsem nepřišla na první trénink s Ester. Od první hodiny mě tréninky neskutečně baví. Vidím a cítím, že se posouvám dál a dál. Co pro mě bylo na začátku nemožné, se teď zdá jednoduché. A to všechno díky Ester. Během celého tréninku se mi stoprocentně věnuje, pomáhá a motivuje, opravuje, kde je potřeba. I když už myslím, že nemůžu, tak ze mě to maximum dostane. Pokud hledáte cvičení, kde budete neustále posouvat svoje hranice, které vás zbaví stresu a nabije energií (vše pod pozorným dohledem zkušené a sympatické trenérky), rozhodně neváhejte.

Ilona

Anastazia Aharkova


Začala jsem cvičit s Ester, když mi bylo 15. Měla jsem problémy se zády a neměla jsem dostatečnou motivaci cvičit sama. Měla jsem pocit, že jakékoliv cvičení doma mi nepřináší radost. Když jsem začala cvičit s Ester, ten pocit úplně zmizel! Ester mě naučila milovat cvičení nejenom jako aktivitu, ale i jako péči o své tělo. Cvičíme spolu už rok. Pravidelně se bavíme o mých cílech i o tom, co od tréninku očekávám. A to je podle mě hodně důležité. S Ester nikdy tréninky nebývají nudné. Pořád mi dává nové zajímavé cviky a pomáhá mi se správným provedením cviků. Jsem moc vděčná, že mám takovou profesionální trenérku! 

Anastazie

Václav, Vendulka Holý


V našem věku je důležité posílení a zpevnění těla, a tak jsme se rozhodli najít si cvičitelku. Nebyla jsem příliš nadšená, nikdy jsem na posilování nechodila a připadalo mi to nudné a nezáživné. Ale s Esterkou se nám to líbí, umí sestavit zajímavou hodinu, kdy si procvičíme všechny svaly a přitom máme i zábavu. Opravdu jsme si zpevnili tělo, zejména ruce i nohy a celkově se lépe cítíme. Pomohlo nám to v pohybu, jsme pohyblivější, máme zpevněné tělo, lepší stabilitu a nakonec i náladu. Tělo se nám zformovalo, mám radost, že si mohu obléci šaty, do kterých jsem se už nevešla. Esterka je navíc moc příjemná a milá, a tak se na každou hodinu s ní těšíme. Můžeme ji proto doporučit. Je to ta správná trenérka, kterou potřebujete. Donutí vás se překonat a to ještě s úsměvem.

Vendulka a Václav

Evženie Ostriková


Líbí se mi přístup Ester k procesu. Zajímavé tréninky, pokaždé něco nového. Ukazuje mi, jak správně dělat všechna cvičení a moje technika se zlepšuje. Zpočátku se trénink zdál těžký, ale rychle jsem si zvykla a už teď vidím výsledky. Nechybí ani protažení na konci tréninku. Navíc s Ester je radost mluvit. Je důležité být s trenérem na stejné vlně.

Evženie

Nikola Hromádková


S Ester cvičím půl roku a tímto bych jí chtěla poděkovat za to, jak mě s fitness světem seznamuje. Na začátku jsem cvičila spíše s menšími váhami a zaměřily jsme se na správné provedení cviků. Zhruba po měsíci jsme začaly přidávat váhy a já začala vidět první změny. Ester mě při cvičení stále kontroluje, upozorňuje na chyby a podporuje k dokončení série. Pro mě jako pro začátečníka je přínosné, když každý cvik rozebereme a já vím, jakou svalovou skupinu posiluji, jak cvik více "procítit" a na jaké chyby si mám dávat pozor. S Ester se mi nikdy nestalo, že bych měla úplně totožný trénink. Vždy je pestrý, svižný a já stále poznávám nové cviky. Myslím si, že kvůli svým pokrokům a pestrosti tréninků, se mi nikdy nestalo, že bych se do fitka netěšila nebo se musela přemlouvat. V neposlední řadě se mi na Ester líbí, že i když má mnoholeté zkušenosti, tak stále nestojí na místě a dál se vzdělává, a pak novinky aplikuje i na nás :).

Nikča

Klára Macková


S Ester cvičím tři čtvrtě roku a kromě viditelných výsledků se mi úplně změnil můj postoj ke cvičení. Když jsem začínala, brala jsem cvičení jako nutné zlo, teď se na tréninky vyloženě těším. Další bonus je, že už jsem schopná si trénink udělat sama, protože Ester dokáže smysluplně vysvětlit nejen jak správně cviky dělat, ale po čase pochopíte, jak si naplánovat trénink sám. To nic nemění na tom, že s Ester prostě trénovat chcete, protože umí skvěle motivovat a ví co zvládnete a kdy vám může naložit víc. Zároveň vás ale nezničí tak, aby jste týden nemohli chodit, prostě odhadne to, co přesně potřebujete, tak aby to bylo snesitelné a vy se těšili na další trénink.

Klára